O nás

Firma Truhlářství Kysela je registrována v Seznamu odborných dodavatelů – SOD, je tedy kvalifikovanou firmou a vlastní oprávnění na realizaci Programu Zelená úsporám.

Jsme firma působící na trhu již od roku 1989, zabývající se zakázkovou truhlářskou výrobou. Za tuto dobu jsme již získali mnoho zkušeností, které se odráží na kvalitě našich výrobků a jsou tou nejvyšší zárukou pro naše zákazníky. Prioritou naší firmy je kompletní dodávka truhlářských výrobků pro celý dům (okna, dveře, schody, kuchyně, vestavěné stěny, parapety). Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s ohledem na jeho požadavky, tzn. přijedeme, zaměříme, zpracujeme cenovou kalkulaci, vyrobíme a dodáme včetně montáže.

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony LiberecČeská Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Díky naší dlouholeté zkušenosti je rozsah služeb v oboru truhlářství veliký. Jestli bychom mluvili o zaměření na určitý produkt v dřevovýrobě, určitě by se jednalo o výrobu eurooken.

Rozsah naší výroby: