Vrata

VrataDřevěná vrata

Vyrábíme dřevěná vrata do statků, hospodářských stavení či garážová vrata, samozřejmostí jsou i případné boční vrátka. Dřevěná garážová vrata jsou ozdobou každého domu, obzvlášť když ladí s okny, vchodovými dveřmi, obklady a ostatními prvky. Pokud uvažujete o dřevěných garážových vratech, možná si ani neuvědomujete, jaké velké množství možností vám konstrukce dřevěných vrat může nabídnout. Kromě masivního a dekorativního vzhledu dřeva existuje ještě mnoho dalších možností konstrukce dřevěných vrat než jen jedna velká dřevěná deska. Garážová vrata mohou být řešena jako klasická otočná, sekční zajíždějící pod strop nebo sekční zajíždějící do strany. Všechny systémy mohou být vybaveny elektrickým pohonem, případně dálkovým ovládáním. Vrata nejsou vyráběna ve standardizovaných rozměrech, nýbrž v mírách požadovaných zákazníkem.

Vrata Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.
Realizace zakázek na vrata řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie vrata

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694