Schodiště samonosné

Samonosné schodištěSamonosné schodiště

Již název nám napoví, že celé schodiště tvoří samonosnou konstrukci, která sama o sobě nese celou váhu. Díky tomu se samonosná dřevěná schodiště obejdou bez dalších podpěrných konstrukcí a vy máte pod schody více využitelného místa.

Schodiště bývají dominantou vstupních a obytných prostor. Vyžadují nejen funkčnost, ale v neposlední řadě je třeba brát na zřetel i jejich estetickou stránku, tak aby se stali vhodným a výrazným doplňkem vašeho domova.

Při zpracování nabídky schodišť dbáme na kvalitní výběr materiálů (dub, buk, borovice...). Údržba uvedených materiálů je velmi jednoduchá, obvykle stačí otírání vlhkým hadrem. Dlouholetá zkušenost v zakázkové výrobě a výstavbě schodů zajišťuje vysokou kvalitu zpracování dřeva i celého projektu a to v krátkém časovém období.

Vyrobíme jakékoliv dřevěné schodiště dle přání zákazníka.

Typy samonosných schodišť

Dvakrát lomená schodiště  Jednou lomená schodiště  Obkladová schodiště  Přímá schodiště 
Dvakrát lomená schodiště Jednou lomená schodiště Obkladová schodiště Přímá schodiště


Samonosné schodiště Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek samonosné schodiště řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie schodiště samonosné

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694