Schodiště obklad

Schodiště obkladObklady schodišť

Tento typ schodiště je vhodný například pro rekonstrukci staršího schodiště, kde již betonové či ocelové schody jsou a vy si je přejete modernizovat. V takovém případě vás vyjdou obklady schodů levněji, než kdybyste pořizovali celé nové schodiště. Nicméně dřevěné obklady schodů se samozřejmě hodí i do novostaveb. Obklad na schodiště se hodí do jakéhokoli interiéru, stačí vybrat dřevěné obklady vhodné barvy. V kombinaci s vhodným zábradlím a barvou dřeva můžeme společně vytvořit ideální schodiště do staršího rustikálního domu i moderní novostavby.

Samotné provedení je velmi rychlé a zároveň vysoce kvalitní. Na přání zákazníka je samozřejmě také možné dřevem obložit i bočnice schodiště. Dlouholetá zkušenost v zakázkové výrobě a výstavbě schodů zajišťuje vysokou kvalitu zpracování dřeva i celého projektu a to v krátkém časovém období.

Schodiště obklad Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek na obklady schodišť řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie schodiště obklad

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694