Sauny

SaunyVýroba saun

Sauna umožňuje díky vysoké teplotě lepší prokrvení těla, čímž se uvolňují svaly, zlepšuje se průchodnost cév a uvolňují se z těla endorfiny. Sauna má také blahodárný účinek na problémy s křečemi, bolesti kloubů, bolesti hlavy a jak již bylo řečeno sauna má velmi pozitivní účinek na činnost srdce a na tvorbu imunitních látek. Spojení všech těchto účinků napomáhá sauna k uvolňování stresu a celkovému zlepšení jak zdravotního stavu, tak psychické kondice. Intenzivní pocení pomáhá orgánům zbavovat se škodlivých látek. Na zdraví člověka mají tedy sauny bezesporu blahodárné účinky.

Sauny vyrábíme v provedení klasických saunových kabin v typizovaných rozměrech. V dnešní době však hodně převládá výroba saun s atypickými rozměry a úpravami tzn., že realizujeme i jiné typy, abychom vyhověli našim zákazníkům.

Každý zákazník může mít individuální požadavky na výrobu sauny. Rádi Vám poskytneme odbornou konzultaci s prezentací veškerých možností materiálu, designu či způsobu umístění.

Sauny Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek na sauny řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie sauny

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694