Šatní skříně

Šatní skříněModerní šatní skříně

Šatní skříně již nemusí být pouze úložným prostorem, ale také nádherným designovým doplňkem interiéru. Šatní skříně lze umístit samostatně ve volném prostoru, případně vyřešit nedostatky místností. Šatní skříně lze vestavět do výklenků, rozdělovat jimi velké prostory, či skládat individuální tvary, které jsou velmi využívány v podkrovních a netradičně řešených prostorech.

Vyrábíme z laminodesek všech dostupných designů nebo přímo celodřevěný stylový masivní nábytek. Zdarma Vám navrhneme design a rozvržení nábytku v interiéru. Není problém doplnit jednotlivé kusy do již zhotoveného sortimentu nábytku.

 

Šatní skříně Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek na šatní skříně řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie šatní skříně

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694