Půdní vestavby

Půdní vestavby a nástavby

Půdní vestavba zlepšuje vzhled a kvalitu celého domu. Řeší renovaci střechy, odstraňuje zatékání dešťové vody poškozenou střechou a tím zvyšuje hodnotu celé nemovitosti. Půdní vestavby tím, že se nacházejí v nejvyšších patrech a mají ke slunci nejblíže, nabízejí prosvětlené prostory i uvnitř dispozic. Nejvhodnějším materiálem pro vybudování podkrovních interiérů je pro nízkou hmotnost sádrokarton a dřevo.

Ač je realizace půdní vestavby náročná, tak výsledek stojí za to, i z pohledu příznivých finančních nákladů. Přestavbou nebo nástavbou staré půdy získáte unikátní prostor, který má atmosféru a tvář, prostor který je variabilní co se týká dispozičních řešení.

Pomůžeme vám z půdy vybudovat moderní mezonet, nebo ateliér s ohromnou terasou.

Půdní vestavby Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek na půdní vestavby řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie půdní vestavby

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694