Postele

PosteleKvalitní postele

Kvalitu spánku ovlivňuje řada faktorů, které rozhodují o tom, jak se při vstávání, a následně po celý den, budete cítit. Jedním z těchto faktorů je kvalita postele, respektive vhodně zvolený rám postele, kvalitní matrace a postelový rošt.

V případě, že všechny tři součásti správně zkombinujete, můžete si být jisti, že již nebudete ráno vstávat rozlámaní. Naopak budete vždy svěží, odpočinutí a připravení na úskalí pracovního dne.

Postele od nás, vynikají svou kvalitou, řemeslným zpracováním, dlouhou životností a řadou dalších oceňovaných užitných vlastností. Postele vyrábíme na zakázku podle požadavků a přání zákazníka. Vyrábíme postýlky, jednolůžka, dvoulůžka, manželské postele, pohovky i palandy.

Postele Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.
Realizace zakázek na postele řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie postele

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694