Ploty

PlotyDřevěné ploty

Dřevěné ploty jsou stále v módě. Elegantní a příjemný přírodní materiál prostě na zahradu patří a skvěle zapadne.

Dřevěné ploty se řadí mezi stavby, které musí splňovat různé požadavky zákazníků. Ploty mají funkci bezpečnostní, oddělovací, vytyčují určitý pozemek, ale v neposlední řadě mají i funkci estetickou. Velkou výhodou je také příznivá cena. Dřevěné ploty totiž pořídíte levněji, než například kovaný nebo zděný plot. Základem každého dřevěného plotového systému jsou pole z dřevěných latí, ovšem ta je možné kombinovat s dřevěnými nebo s ocelovými sloupky.

Dřevěné ploty je možno „zasadit“ do země díky betonovým patkám nebo sloupků do základu z betonu. Dále je na rozhodnutí zákazníka. Na celkový dojem plotu se rozhodně podepíše vzhled plotu, tedy barva a soulad s okolím a ostatní doplňky.

Ploty Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek na výrobu plotů řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie ploty

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694