Nábytek

NábytekVýroba nábytku

Splňte si své sny o dokonalém bydlení. Nábytek vám pomůže nejen zpříjemnit interiér bytu nebo kanceláří ve všech směrech, ale navíc díky němu maximálně využijete prostor, který váš domov či kancelář nabízí. Abychom uspokojili požadavky i velmi náročných zákazníků, máme k dispozici pestrou paletu dekorů i druhů dřeva. Vyrábíme z laminodesek všech dostupných designů nebo přímo celodřevěný stylový masivní nábytek. Váš interiér bude ladit do nejmenších detailů.

Nábytek vyrábíme buď dle návrhu zákazníka, nebo jsme schopni vytvořit návrh sami podle Vašich požadavků. Vyrobíme vám nábytek do celého domu, bytu nebo kanceláře. Například do ložnice (komody, noční stolky, skříňky, poličky..), dětského pokoje (psací stoly, poličky, skříňky..), obývacího pokoje ( obývací stěny, skříňky, police, konferenční stolky..) nebo kanceláře (stoly, boxy, židle, police, knihovny..) Zvládneme jednoduše vše. Řekněte, co potřebujete a my vám zhotovíme návrh, zajistíme dodávku i následnou montáž nábytku. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni, proto dbáme i na kompletní servis.

Nábytek Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek na nábytek řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie nábytku

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694