Zakázková výroba kuchyní

Kuchyně na míruKuchyně na míru

Přejete si originální kuchyň, kterou nikdo jiný nemá? Bojíte se špatného řešení kuchyně v atypickém prostoru? Truhlářství Kysela vyrábí kuchyně na míru dle Vašich potřeb a představ. 
Pro větší spokojenost zákazníků konzultujeme celkové rozvržení kuchyní – rozložení šuplíků, výšku pracovní desky, výšku a dosažitelnost skříněk, výšku sporáku a správné rozložení kuchyňských spotřebičů dle vašeho přání.

Výhody kuchyní na míru

V návrhu je důležitá funkční a estetická stránka kuchyně. Dostatek místa a odkládacích ploch na přípravu jídel. Všechny důležité prvky kuchyně snadno dostupné. Zajištění snadného pohybu i když je v kuchyni více lidí. Správné rozložení vody, elektriky, odvětrávání a odsávání digestoře, tak aby se docílilo co nejlepší účelnosti kuchyňských rozvodů. Velký výběr dřeva, typů skel do skříněk, široké spektrum barev a dalších doplňků kuchyně.

Kuchyně Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.

Realizace zakázek na kuchyně řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie kuchyní

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694