Balkónové zábradlí

Zábradlí na balkón

Balkónové zábradlí je určeno pro balkóny, terasy a pergoly. Balkonové zábradlí není jen bezpečnostním prvkem, ale mělo by plnit také dekorativní funkci. Balkón je důležitou součástí domu. Doplňuje celkový charakter obydlí a je velmi důležité vybrat správný design balkónového zábradlí. Vhodně zkombinovat barvu dřeva a obložení balkónu s barvou fasády domu.

Nabízíme Vám několik typů balkónového zábradlí – klasická a ozdobná balkónová prkna, jednoduché sloupky různých velikostí a robustní zdobené balkónové sloupky. Povrchovou úpravu provádíme moderními laky vysoké kvality. Balkonové zábradlí jsme schopni vyrobit podle standardizovaných norem (rozměrů), stejně tak jako balkonové zábradlí s atypickými rozměry u rodinných domků. Bezpečné, praktické a atraktivní – to je balkonové zábradlí od nás.

Balkónové zábradlí Liberec, Česká Lípa

Vzhledem k našemu strategickému umístění jsou naše truhlářské služby ideální pro regiony Liberec a Česká Lípa. Po domluvě se zákazníkem jsme schopni operovat po celé České republice.
Realizace zakázek na Balkónové zábradlí řešíme komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve Vašem domě, bytě či firmě. Naší předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsme si jisti, že Vám máme co nabídnout, přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zpracujeme cenovou nabídku.

Fotogalerie balkónové zábradlí

Jsme na Facebooku

Navštivte nás na největší sociální síti. 

https://www.facebook.com/truhlarstvikysela

Kontaktní informace

Truhlářství Aleš Kysela

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.truhlarstvi-kysela.cz

Tel: +420 736 766 694